Soustružení a řezbářské práce

Hledáte soustružené či vyřezávané dřevěné výrobky, nebo jenom samotné díly? Rádi je pro vás vyrobíme. Na míru zhotovíme vyřezávané a soustružené díly k nábytku, dveřím, oknům a jiným stavebně-truhlářským prvkům. Zhotovíme i jejich přesné kopie. Máme bohaté zkušenosti s prací s masivním materiálem a s rekonstrukcemi historických výrobků. Používáme tradiční postupy.

Soustružíme na automatech, poloautomatech i na klasickém soustruhu. Vyrábíme soustružené díly pro nábytek, dřevěné hračky, kuchyňské potřeby, osvětlovací tělesa, historické hodiny, úchytky, věšáky, ozdobné předměty a další. Nabízíme i kusovou výrobu.

Prohlédněte si naši galerii, kde jsou pro vás připraveny ukázky již realizovaných prací.

Některé výrobky, například soustružené ozdoby pro historické hodiny, můžete zakoupit i v našem e-shopu. Pokud vás zajímá práce se dřevem, doporučujeme navštívit naše webové stránky Truhlaříme.cz, které se věnují klasickému truhlářskému řemeslu.

Využijte našich služeb

Další informace o námi nabízených službách naleznete v sekci čím se zabýváme. V případě zájmu o soustružené nebo vyřezávané dřevěné výrobky nás kontaktujte na telefonním čísle 602 974 974, případně na e-mail peluap@gmail.com.

Soustružení a řezba 1
Soustružení a řezba 62
Soustružení a řezba 84
Soustružení a řezba 93
Soustružení a řezba 3
Soustružení a řezba 7
Soustružení a řezba 54
Soustružení a řezba 103