Čím se zabýváme

Prohlédněte si naši nabídku služeb. Zhotovíme libovolné truhlářské výrobky podle vašich požadavků a přání. Pracujeme s laminem, evropským i exotickým dřevem a s dalšími materiály. Kromě výroby oken, dveří a nábytku z masivu se specializujeme též na soustružené a vyřezávané výrobky a na truhlářské práce v historických objektech.

Dřevěná okna a dveře

Chcete, aby si váš dům, chalupa či jiný objekt v rekonstrukci zachoval svůj původní historický ráz? Objednejte si okna, dveře či jiné výplně stavebních otvorů u nás. Vyrobíme vám kopie původních oken a dveří, přizpůsobené dnešním trendům a požadavkům. Zhotovíme též přesné repliky dle původních postupů a technologií.

Vyrábíme špaletová (kastlová), jednoduchá i rovná okna, okna s oblouky, okna různých tvarů do štítů a střech, trojúhelníková či elipsovitá okna, světlíky ve tvaru volských ok apod. Dveře vyrábíme rámové, svlakové, s ozdobnými prvky či s kovářským kováním, téměř pro všechny objekty – od chalup přes historické domy až po kostely, hrady a zámky.

Okna Okna a dveře Okna a dveře

Kuchyně na míru

Díky naší flexibilitě, mnohaletým zkušenostem a individuálnímu přístupu zhotovíme kuchyňskou linku přesně podle vašich představ a přání. Vyrobíme kuchyň, která bude respektovat vaše vysoké nároky na funkčnost, kvalitu materiálů, životnost a odolnost. Kuchyně na míru se přizpůsobí nejen vašim individuálním potřebám, ale také všem vestavným spotřebičům.

Kuchyň

Koupelny

Vyrábíme nábytek do koupelen, který musí splnit přísnější nároky na kvalitu, vzhledem ke specifickému prostředí, ve kterém se nachází. Prostory koupelen svou členitostí nebo menšími rozměry přímo vybízí k výrobě nábytku na míru, který splní vaše představy. My vám tyto představy zrealizujeme.

Koupelna

Nábytek

Máte zájem o kvalitní nábytek, který vám vydrží po dlouhá léta? Objednejte si u nás nábytek na míru z masivu nebo z lamina. Vyrábíme nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, jídelen, předsíní, pracoven, koupelen i do kanceláří, restaurací, hotelů či jiných provozoven.

Zhotovíme pro vás kvalitní dřevěné stoly a stolky, židle, komody a skříně, police, regály, postele a další nábytek či doplňky, které se plně přizpůsobí vašim prostorům i požadavkům.

Nábytek Nábytek Nábytek

Historické truhlářství

Zabýváme se také opravami, rekonstrukcemi či výrobou kopií historického nábytku, podlah, obkladů, schodů a dalších stavebně truhlářských prvků, případně i jiných dřevěných doplňků a dílů historických objektů a předmětů.

Historická knihovna Zrenovované dveře

Soustružené a vyřezávané výrobky

Provádíme řezbářské práce a na zakázku vyrobíme vyřezávané díly k nábytku, dveřím a oknům, případně i k jiným dřevěným výrobkům.

Soustružené výrobky Soustružené výrobky

Soustružíme na poloautomatech a automatech. Dodáváme soustružené díly pro nábytek, dřevěné hračky, kuchyňské potřeby, osvětlovací tělesa, historické hodiny a další předměty.

Soustružené výrobky Soustružené výrobky

Vyrábíme též úchytky, věšáky, ozdobné předměty a po dohodě provádíme i zakázkové soustružení v malém množství kusů. Některé díly na historické hodiny můžete zakoupit v našem e-shopu .

Věšák